Džinsai moterims – ne tik labai patogus, bet ir labai populiarus pasirinkimas. Vis tik, nesunku pastebėti, kad didelė dalis džinsų yra labai panašūs vieni į kitus, tad kiekvienai moteriai, kuri yra kūrybinga bei pageidauja įvairovės, natūraliai kyla klausimas: ką pasirinkti, kad pavyktų išsiskirti iš minios? Skubame įvardinti, į kokius pasirinkimus derėtų atkreipti dėmesį. 

Džinsai su aplikacijomis

Bene vienas geriausių pasirinkimų moterims, kurioms nori išskirti iš minios, tačiau taip pat netrokšta atsisakyti džinsų, yra džinsai su aplikacijomis. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad jos gali būti pačios įvairiausios (imituoti augalus, gyvūnus ir t.t.), todėl tikrai suteikia drabužiui išskirtinumo. Na, o jei domina dar originalesni pasirinkimai, nereikėtų pamiršti, kad galima įsigyti aplikacijų savarankiškai ir jas pritvirtinti prie jau pasirinktų džinsų. 

Karoliukais dekoruoti džinsai

Puikiu pasirinkimu gali tapti ir karoliukais dekoruoti džinsai. Toks drabužis ne tik padės išsiskirti iš minios, bet leis susikurti ypač romantišką, valiūkišką įvaizdį.

Vietoje diržo – spalvinga skarelė

Toms, kurios nori dėvėti džinsus, tačiau tuo pat metu pageidauja išsiskirti iš minios, puikiu pasirinkimu gali tapti ir spalvinga skarelė, naudojama vietoj diržo. Tokia aprangos detalė ne tik pagyvins įvaizdį, bet ir sukurs nerūpestingą, žaismingą nuotaiką, kuri puikiai tiks laisvalaikiu.

Taigi, jei visada sakėte, kad džinsai moterims suteikia vienodumo ir paverčia mažyte pilkos minios dalele, akivaizdu, kad klydote – tereikia tiek nedaug, kad džinsai moterims atrodytų išskirtinai bei originaliai. Tad pats metas nuspręsti, kuris iš šių pasirinkimų jums tiktų labiausiai. 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad džinsai dekoruoti karoliukais ar aplikacijomis, ar džinsai, kuriuose vietoje diržo galime išvysti nuotaikingą skarelę, gali būti įsigyjami ir internetu. Tai – ypač patogus pasirinkimas kiekvienai, kuri nenori leisti laiko vaikščiodama po prekybos centrus, tačiau trokšta pasipuošti stilingu bei išskirtiniu drabužiu. Ir, žinoma, nepamirškite, kad džinsai yra tik vienas drabužis, tad, jei jūsų tikslas – atrodyti išskirtinai, kitos įvaizdžio detalės (marškinėliai, švarkelis, rankinė, avalynė ir t.t.) taip pat turi pasižymėti šia savybe.