Kaip rodo statistika, gėlių pristatymas Vilniuje blooms.lt – viena populiariausių paslaugų šiuo metu. Ir iš tiesų, ar galėtų būti kitaip – juk būtent ši paslauga yra ypač reikalinga svarbių švenčių metu, o  dar svarbiau tai, kad gėlėmis sau brangius žmones galima nudžiuginti ir be jokios progos. Vis tik, vertėtų pastebėti, būtent ši paslauga pasižymi ir ypač plačia kainų įvairove. Taigi, pabandykime pasidomėti ir aptarti, kokie veiksniai turi įtakos tam, kad gėlių pristatymas Vilniuje stulbina kainų skirtumais.

Svarbiausias akcentas – gėlės

Savaime suprantama, pats svarbiausias akcentas yra gėlės: kuo jos prabangesnės ir kuo jų daugiau, tuo daugiau kainuos ir gėlių pristatymas Vilniuje. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad įtakos turi ir dekoro elementai.

Pristatymo mokestis ne visada taikomas

Galutinei paslaugos kainai įtakos turi ir pristatymo mokestis, tačiau apie jį reikėtų pakalbėti plačiau. Visų pirma reikia pastebėti, kad tikrai ne visi šios paslaugos teikėjai tako šį mokestį. Taip at verta akcentuoti, kad kai kurias atvejais, t.y., pasinaudojus paslauga tam tikrą skaičių kartų, kai kurie paslaugos teikėjai nebetaiko mokesčio. Na, o tie, kurie taiko, yra linkę nustatyti skirtingo dydžio sumas.

Švenčių metu paslauga gali kainuoti brangiau

Ne paslaptis, kad būtent tokios progos, kaip kovo 8 – oji; vasario  – 14 oji ir t.t., yra vienos iš tų, kuomet gėlių pristatymas sostinėje ar kituose miestuose sumuša visus įmanomus rekordus. Taigi, nereikėtų nustebtu, jei būtent šių  švenčių metu paslauga kainuos brangiau.

Žiemos metu pastebimas kainų šuolis

Tam tikras kainos šuolis gali būti pastebimas ir žiemos metu, nes gėles užauginti bei transportuoti yra kur kas sunkiau.

Galite tapti lojaliu klientu

Ypač mėgstate džiuginti gėlėmis sau svarbius asmenis? Tuomet tapkite lojaliu klientu – tokiu atveju galėsite tikėtis nuolaidų ir patrauklių pasiūlymų.

Taigi, kaip matyti, yra ypač daug veiksnių, kurių nuo kurių priklauso tai, kokia bus galutinė šios paslaugoms kaina. Tačiau svarbiausia juk ne ji, o geros emocijos, kurias dovanoja jūsų užsakytos gėlės. Tad dovanokite jas kuo dažniau.