Įsigijus naują išmanųjį telefoną, tikrai nesinori, kad greitu metu jam kas nors atsitiktų. Visgi toks pirkinys dažniausiai kainuoja nemažai ir suteikia daug džiaugsmo kiekvienam. Pirmaisiais mėnesiais kiekvienais įbrėžimas, įlenkimas labai nemaloniai paveikia, todėl norisi kaip įmanoma geriau apsaugoti savo naują pirkinį ir užtikrinti, kad jokių įbrėžimų bent jau artimu metu neatsirastų. Tam, žinoma, yra ne tik ekrano plėvelės, bet ir telefonų dėklai. Šie dalykai gali būti labai skirtingi, plėvelės gali būti kelių rūšių, o dėklų išvis yra nesuskaičiuojama galybė ir jie skiriasi ne tik spalvomis, bet ir medžiagomis, kaina ir kitomis savybėmis.

Telefonų dėklai pirmiausia turi būti atitinkamo modelio, kad tiktų jūsų telefonui. Dažnai internete randama begalė skirtingų ir labai dailių dėklų, tačiau labai greitai tenka daugelio norų atsisakyti vien dėl to, kad ne viskas tinka turimam telefonui. Visuomet dėklo ir ekrano plėvelės reikia ieškoti pagal telefono modelį, jo dydį, siaurumą. Kitokiu atveju iš šių apsauginių priemonių nebus jokios naudos.

Ekrano plėvelės dažniausiai pasirenkamos iš stiklo, kadangi jos daug geriau apsaugo nuo dūžių, tačiau medžiagų iš kurių gaminami telefonų dėklai yra kur kas daugiau, tad išsirinkti gali būti ne taip ir paprasta. Silikoniniai dėklai dažniausiai yra mažiausiai apsaugantys, jie neatrodo itin rimtai ir dažniausiai yra pigesni. Tačiau už tokią mažą kainą jie puikiai tinka tvirtesniems telefonams, kurių korpusas iš metalo ar stiklo.

Aliuminiai telefonų dėklai labai tvirti ir jie atrodo ganėtinai prabangiai bei solidžiai. Tokie dėkliukai puikiai atlaiko smūgius, tačiau jie daug brangesni. Aliuminio dėkliukai taip pat greitai susibraižo, todėl gana dažnai norisi juos keisti. Jie taip pat prideda gana daug svorio telefonui, todėl ne kiekvienam patinka tokios medžiagos dėkliukai – tuomet pasirenkami silikoniniai dėklai ir stiklinės ekrano plėvelės. Geriausius dėklus išsirinkti galite – https://www.priedaitelefonams.lt/

Odiniai dėkliukai vieni prabangiausių ir nors jie atrodo labai gražiai ir apsaugojimo savybės jų puikios, tačiau patys dėkliukai labai greitai susidėvi – oda atsilupa ir dėklas atrodo labai nepatraukliai. Na, o vienas dažniausių pasirinkimų yra plastikiniai dėkliukai, nes jie tvirtesni nei silikono, bet ne tokie sunkūs kaip aliuminio. Taigi, jie yra vidurinis variantas, kuris nėra brangus, tačiau pasižymi patogumu.